EXPRESS PRISTATYMAS

Siuntimo politika

1 straipsnis. Bendroji dalis

Šiame puslapyje pateikiamos su siuntos siuntimu susijusios išlaidos ir pristatymo laikas. Pateikiant užsakymą siūlomi įvairūs pristatymo variantai. Jie skiriasi priklausomai nuo prekės tipo, pristatymo adreso ir prekės matmenų. Kad būtų pristatyta laiku, jūsų kortelė turi būti nurašyta, prekes siunčiame tik patvirtinus apmokėjimą.

2 straipsnis. Paskirties šalis

Turėdami keletą siuntimo platformų, įskaitant vieną Europoje, vieną Amerikoje, vieną Azijoje ir vieną Okeanijoje, galime pasiūlyti pristatymą į visas pasaulio šalis, net į atokiausias salas ir vietoves. Pristatymo laikas niekada neviršija 5 dienų, nesvarbu, kur norite būti pristatytas, ir visada turite 24 valandų pristatymo galimybę.

3 straipsnis. Standartinis pristatymas

Paprastai standartinis pristatymas gavėją pasiekia per 2–4 darbo dienas. Pakuotės visada pristatomos prieš pasirašant. Pateikiant užsakymą svarbu nurodyti telefono numerį, nes perduodame jį vežėjui, kuris pasinaudos juo, jei kiltų problemų ieškant jūsų adreso. Siuntos niekada nepristatomos į jūsų pašto dėžutę, nebent prieš pristatymą vežėjams suteikėte atsisakymą.

4 straipsnis. Greitasis pristatymas

Su skubiu pristatymu, mes pristatome jums paketą per 24 valandas. Mūsų transportavimo sutarties dėka, jei būsite pristatytas vėliau, vežėjas kompensuos pristatymo išlaidas. Užsakymas turi būti apmokėtas kreditine kortele arba PayPal. Pasirinkus apmokėjimą banko pavedimu, užsakymo neišsiųsime tol, kol negausime lėšų.

5 straipsnis. Pristatymo kainos

Pristatymo įkainiai apskaičiuojami automatiškai atsiskaitant, atsižvelgiant į svorį, matmenis ir pristatymo šalį. Norėdami apie tai sužinoti, įdėkite norimus produktus į krepšelį ir pereikite prie kasos, kad sužinotumėte pristatymo įkainius.

6 straipsnis. Pristatymo laikas

Pristatymo laikas taip pat rodomas atsiskaitymo metu. Jie priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo ir pristatymo šalies. Bet kokiu atveju, nepriklausomai nuo pristatymo šalies, visada yra galimybė jį pristatyti per 24 valandas.

7 straipsnis. Paketų paėmimo galutinis terminas

Vežėjai atsiima paketus iš mūsų sandėlių nuo pirmadienio iki penktadienio. Standartiniam pristatymui vežėjai siuntas atsiima 11 val. Greitojo pristatymo atveju vežėjai siuntas atsiima 13 val. Visi užsakymai, pateikti po šių terminų, vežėjams bus pristatyti kitą dieną.

8 straipsnis. Siuntų sekimas

Ne vėliau kaip per 12 valandų nuo užsakymo pateikimo gausite el. laišką ir SMS žinutę, informuojančią, kad siuntinys išsiųstas. Mes atsiųsime jums jūsų sekimo numerį, kad galėtume stebėti jūsų siuntinį realiuoju laiku.